Start Årets Sesong Sesong Arkiv Nyheter Klubbhistorie Viggohytten Linkar
 
6.div avd 02KSUT+/-P
Baune 198014624
Vadmyra 197022821
Vestkysten9504-315
Møhlenpris9405-712
Ragnarok9405-912
Nordhordland9405-2612
Høyden FK9315-610
Viggo9216-177
Lindås9108-393
Flaktveit000000
 
DatoHeimelag-BortelagRes
23.04Viggo-Vestkysten6-7
30.04Flaktveit-Viggo13-1
14.05Møhlenpris-Viggo4-3
20.05Viggo-Vadmyra 13-10
28.05Lindås-Viggo6-4
05.06Viggo-Nordhordland9-2
11.06Viggo-Ragnarok4-3
18.06Viggo-Baune 14-6
25.06Høyden FK-Viggo1-1
20.08Vadmyra 2-Viggo 2-7
27.08Arna-Bjørnar-Viggo 7-6
03.09Viggo -Flaktveit 28-7
10.09Viggo -Løv-Ham5-4
01.10Viggo -Trane8-5
15.10Fri-Viggo 8-7
29.10Viggo -Høyden FK 12-6
05.11Årstad-Viggo 3-8
Viggo - Vadmyra 1

Dato: 20.05.17
Avspark: 13:00
Resultat: 3-10
Pause: 3-6
Bane: Nymark Kunstgress 04 9er B
Turnering: 7er_02
 
Nr.LagoppstillingMålGultRødt
Trygve Gran
Marius Narmo
Robert Gran1
Marcin Sikorski1
Kristoffer Årbakke
Daniel Nilssen1
Przemek Wolicki
Innb
Johan Sebastian Hjertnes
Kent-Ove Øybost
Thomas Grimstad
Tor Naustdal Helgheim
 
Mål / Kort
1-0Daniel Nilssen
1-1Vadmyra
2-1Marcin Sikorski
2-2Vadmyra
2-3Vadmyra
2-4Vadmyra
2-5Vadmyra
3-5Robert Gran
3-6Vadmyra
3-7Vadmyra
3-8Vadmyra
3-9Vadmyra
3-10Vadmyra

Kampreferat:

Vi startar kampen bra og går tidleg opp i 1-0 etter fin heading frå Daniel etter innkast. Dessverre reduserer Vadmyra like etter eit utagbart skudd. Det går ikkje lenge før Viggo går opp i ledelsen igjen då Marcin skorar etter ein kjapp corner. Vi gjer ein del personlege feil som fører til kontringar og mål i mot og Vadmyra skorar fire utan at vi svarer. På stillinga 2-5 får Robert redusert etter skudd frå kort hold. Vadmyra får eit mål til rett før pause og det står 3-6.

 

Etter pause får vi tidleg eit mål i mot. Utover i omgangen henger vi bra med i kampen, men vi klarer ikkje å legge Vadmyra under stort press. Vi spelar jamt med Vadmyra, men blir hardt straffa for dei feila vi gjer og vi går mållause av bana i andre omgang. Vadmyra skorar fire og sluttstillinga blir 3-10.

.


Copyright 2015 www.skviggo.com - webansvarlig: ove@skviggo.com