Start Årets Sesong Sesong Arkiv Nyheter Klubbhistorie Viggohytten Linkar
 
6.div avd 02KSUT+/-P
Baune 198014624
Vadmyra 197022821
Vestkysten9504-315
Møhlenpris9405-712
Ragnarok9405-912
Nordhordland9405-2612
Høyden FK9315-610
Viggo9216-177
Lindås9108-393
Flaktveit000000
 
DatoHeimelag-BortelagRes
23.04Viggo-Vestkysten6-7
30.04Flaktveit-Viggo13-1
14.05Møhlenpris-Viggo4-3
20.05Viggo-Vadmyra 13-10
28.05Lindås-Viggo6-4
05.06Viggo-Nordhordland9-2
11.06Viggo-Ragnarok4-3
18.06Viggo-Baune 14-6
25.06Høyden FK-Viggo1-1
20.08Vadmyra 2-Viggo 2-7
27.08Arna-Bjørnar-Viggo 7-6
03.09Viggo -Flaktveit 28-7
10.09Viggo -Løv-Ham5-4
01.10Viggo -Trane8-5
15.10Fri-Viggo 8-7
29.10Viggo -Høyden FK 12-6
05.11Årstad-Viggo 3-8
Flaktveit - Viggo

Dato: 30.04.17
Avspark: 20:00
Resultat: 13-1
Pause: 5-0
Bane: Flaktveit stadion 9er A
Turnering: 7er_02
 
Nr.LagoppstillingMålGultRødt
Kristian Nesse
Johan Sebastian Hjertnes
Robert Gran
Tor Naustdal Helgheim
Marius Narmo
Daniel Nilssen1
Thomas Grimstad
Innb
Espen Årbakke
Alexander Szyperski
Martin Tronshaug
 
Mål / Kort
1-0Flaktveit
2-0Flaktveit
3-0Flaktveit
4-0Flaktveit
5-0Flaktveit
6-0Flaktveit
7-0Flaktveit
8-0Flaktveit
9-0Flaktveit
9-1Daniel Nilssen
10-1Flaktveit
11-1Flaktveit
12-1Flaktveit
13-1Flaktveit

Kampreferat:

Viggo kjem ramlande inn på Viggo stadion minutter før kampstart. Vi rekk så vidt å skifte og legge ein kampplan før fløyta går. Vi bestemmer oss for å legge oss kompakt frå start og vere tolmodige. Planen fungerer godt dei første ti, men så får Flaktveit to raske, først etter eit bra skot og så etter straffe (felling i feltet). Vi har deretter ein god periode der vi står godt i mot defensivt. Samtlige jobbar hardt og vi skaper også ein del farligheter uten at vi klarer å sette ballen i mål. Frå halvtimen og ut kjem dessverre tre Flaktveitmål og vi går til pause med fem i sekken.  

I pausen bestemmer vi oss for å å ha roen med ball og prøve å få til vårt eige spel. Dette fungerer nokså bra og vi skaper ein del sjansar. Vi sliter dessverre med effektiviten foran mål.

I løpet av første 15 går Flaktveit opp til 7-0. Vi skapar ein del sjansar og det er svakt at vi ikkje har skora. Det er vanskelig å stå i mot eit såpass godt fotballag som Flaktveit og det står 9-0 på tavla før vi får vår første (og siste) skoring. Daniel setter ballen fint nede i hjørnet etter pasning frå Tor. Vi øynar håp om å kunne sette fleire og Thomas har blant anna ein relativt heftig trippelsjanse, men mot slutten går det tungt defensivt og Flaktveit har tidvis klar bane mot mål. Det ender til slutt 13-1 og med det setter vi strek for ei frykteleg veke for Viggo 7ar.

.


Copyright 2015 www.skviggo.com - webansvarlig: ove@skviggo.com