Start Årets Sesong Sesong Arkiv Nyheter Klubbhistorie Viggohytten Linkar
 
6.div avd 02KSUT+/-P
Baune 198014624
Vadmyra 197022821
Vestkysten9504-315
Møhlenpris9405-712
Ragnarok9405-912
Nordhordland9405-2612
Høyden FK9315-610
Viggo9216-177
Lindås9108-393
Flaktveit000000
 
DatoHeimelag-BortelagRes
23.04Viggo-Vestkysten6-7
30.04Flaktveit-Viggo13-1
14.05Møhlenpris-Viggo4-3
20.05Viggo-Vadmyra 13-10
28.05Lindås-Viggo6-4
05.06Viggo-Nordhordland9-2
11.06Viggo-Ragnarok4-3
18.06Viggo-Baune 14-6
25.06Høyden FK-Viggo1-1
20.08Vadmyra 2-Viggo 2-7
27.08Arna-Bjørnar-Viggo 7-6
03.09Viggo -Flaktveit 28-7
10.09Viggo -Løv-Ham5-4
01.10Viggo -Trane8-5
15.10Fri-Viggo 8-7
29.10Viggo -Høyden FK 12-6
05.11Årstad-Viggo 3-8
Møhlenpris - Viggo

Dato: 14.05.17
Avspark: 18:00
Resultat: 4-3
Pause:
Bane: Møhlenpris idrettsplass 9er
Turnering: 7er_02
 
Nr.LagoppstillingMålGultRødt
Thomas Grimstad
Marius Narmo1
Kristoffer Årbakke1
Tor Naustdal Helgheim
Jan-Erik Nordvik1
Daniel Nilssen
Adrian Nohr
Innb
Marcin Sikorski
Robert Gran
Kent-Ove Øybost
Alexander Szyperski
 
Mål / Kort
1-0Møhlenpris
1-1Marius Narmo
2-1Møhlenpris
2-2Kristoffer Årbakke
3-2Møhlenpris
3-3Jan-Erik Nordvik
4-3Møhlenpris

Kampreferat:

Ny kamp i flotte speleforhold på Møhlenpris. Vi går ut klare for å slå tilbake etter ein tung seriestart. Vi får dessverre eit uheldig mål i mot tidleg og ikkje lenge etter får Møhlenpris straffe etter ein høgst tvilsom hands i feltet. Thomas leverer ei god redning og ikkje lenger etter utliknar Marius til 1-1 etter eit bra skudd. Minuttet etter får Møhlenpris ei ny straffe etter nok ein hands og denne gangen blei det berre nesten redning frå Thomas. Vi spelar betre og betre utover i omgangen og skapar bra med sjansar. Dessverre bommar vi på dei fleste. 10 min før pause utliknar Krisoffer på bakre stolpe etter fint frispark frå Daniel. Vi pressar på bra mot slutten, men går til pause på 2-2.

 

Vi begynner 2. omgang dårleg og lar Møhlenpris få initiativet og dei går opp i 3-2 ledelse. Vi utliknar etter kvart med Jan-Erik etter ei flott avslutning. Dei siste 25 pushar vi på for seier og det er hawaiitilstandar på Møhlenpris. Vi køyrer mange folk opp i angrep, utan at vi klarer å få ballen i mål. Vi får også ein del kontringar i mot, men Thomas står bra og stoppar det som kjem. Kenti spelar også meget bra i forsvar i sin comebackkamp. Med fem minutt igjen går dessverre Møhlenpris opp i ledelsen og vi klarer ikkje svare før kampen er over. Eit surt tap i ein kamp der vi skorar omtrent ein tredjedel av måla vi burde. Dei fleste har nok eit par-tre grove missar på samvittigheten.


Copyright 2015 www.skviggo.com - webansvarlig: ove@skviggo.com