Start Årets Sesong Sesong Arkiv Nyheter Klubbhistorie Viggohytten Linkar
 
6.div avd 02KSUT+/-P
Baune 198014624
Vadmyra 197022821
Vestkysten9504-315
Møhlenpris9405-712
Ragnarok9405-912
Nordhordland9405-2612
Høyden FK9315-610
Viggo9216-177
Lindås9108-393
Flaktveit000000
 
DatoHeimelag-BortelagRes
23.04Viggo-Vestkysten6-7
30.04Flaktveit-Viggo13-1
14.05Møhlenpris-Viggo4-3
20.05Viggo-Vadmyra 13-10
28.05Lindås-Viggo6-4
05.06Viggo-Nordhordland9-2
11.06Viggo-Ragnarok4-3
18.06Viggo-Baune 14-6
25.06Høyden FK-Viggo1-1
20.08Vadmyra 2-Viggo 2-7
27.08Arna-Bjørnar-Viggo 7-6
03.09Viggo -Flaktveit 28-7
10.09Viggo -Løv-Ham5-4
01.10Viggo -Trane8-5
15.10Fri-Viggo 8-7
29.10Viggo -Høyden FK 12-6
05.11Årstad-Viggo 3-8
Lindås - Viggo

Dato: 28.05.17
Avspark: 20:00
Resultat: 6-4
Pause: 2-2
Bane: Lindås kunstgress 9er A
Turnering: 7er_02
 
Nr.LagoppstillingMålGultRødt
Marcin Sikorski
Kent-Ove Øybost
Marius Narmo
Tor Naustdal Helgheim
Kristoffer Årbakke1
Daniel Nilssen
Adrian Nohr2
Innb
Thomas Grimstad
Johan Sebastian Hjertnes
Jan-Erik Nordvik1
 
Mål / Kort
1-0Lindås
2-0Lindås
2-1Kristoffer Årbakke
2-2Jan-Erik Nordvik
3-2Lindås
4-2Lindås
5-2Lindås
5-3Adrian Nohr
6-3Lindås
6-4Adrian Nohr

Kampreferat:

Vi startar kampen greit, men er litt uheldige og Lindås går opp i 2-0 i løpet av første 15. Det går betre og betre utover i omgangen og vi får i løpet av første omgang redusert ved Kristoffer og utlikna ved Jan-Erik. Vi speler ganske bra og burde skora fleire.  

I 2. omgang sliter vi meir og får ikkje til spelet som i første omgang. Etter 20 min ledar Lindås 5-2. Vi får redusert ved Adrian rett etter 5-2 skoringa, men vi får ikkje satt inn noke skikkeleg sluttspurt. Lindås går i staden opp til 6-3 på ei kontring før vi igjen reduserer ved Adrian. Med tre innbytterar blei det tungt for mange på slutten og vi var aldri i nærheten av å true Lindås skikkelig i 2. omgang.

.


Copyright 2015 www.skviggo.com - webansvarlig: ove@skviggo.com