Start Årets Sesong Sesong Arkiv Nyheter Klubbhistorie Viggohytten Linkar
 
6.div avd 03KSUT+/-P
Trane86112019
Søre Neset 8521917
Laksevåg 9423214
Eikelandsfjorden 9414-113
Rosendal 9252111
Viggo 8323-211
Nore Neset /Lysekloster 29324-311
Bergkrystall9306-89
Halsnøy 8224-28
Njardar/Tysnes 7115-164
 
DatoHeimelag-BortelagRes
26.04Viggo-Laksevåg1-2
08.05Nore Neset /L2-Viggo1-2
18.05Bergkrystall-Viggo1-0
24.05Viggo-Eikelandsfjorden3-2
29.05Viggo-Rosendal1-1
07.06Viggo-Trane0-3
17.06Søre Neset-Viggo1-2
22.06Halsnøy-Viggo2-2
17.08Laksevåg-Viggo15:00
24.08Viggo-Nore Neset /L215:00
31.08Rosendal-Viggo15:00
06.09Viggo-Bergkrystall20:00
11.09Viggo-Njardar/Tysnes19:30
13.09Eikelandsfjorden-Viggo19:00
21.09Viggo-Halsnøy14:00
28.09Trane-Viggo15:00
11.10Viggo-Søre Neset20:00
19.10Njardar/Tysnes-Viggo15:30
Laksevåg - Viggo

Dato: 17.08.19
Avspark: 15:00
Resultat: 15:00
Pause:
Bane: Nygårdsmyren idrettsplass
Turnering: 6.div_03
 
There are no items to show in this view.
 
Mål / Kort
There are no items to show in this view.

Kampreferat:
.
Copyright 2015 www.skviggo.com - webansvarlig: ove@skviggo.com