Start Årets Sesong Sesong Arkiv Nyheter Klubbhistorie Viggohytten Linkar
 
6.div avd 01KSUT+/-P
Viking77001921
Ørnen9513516
Askøy 27421814
Masfjord/Gulen7412913
Mann 6411713
Viggo8323-711
Lindås 7223-48
Galgen 8116-104
Vestsiden-Askøy 7025-132
Fana 38026-142
 
DatoHeimelag-BortelagRes
26.04Viking-Viggo3-2
29.04Lindås -Viggo0-1
07.05Vestsiden-Askøy -Viggo5-6
14.05Viggo-Fana 33-3
22.05Askøy FK 2-Viggo1-1
27.05Viggo-Galgen 5-2
01.06Ørnen-Viggo5-1
04.06Masfjord/Gulen-Viggo7-0
25.08Viggo-Viking20:00
03.09Viggo-Lindås 15:00
10.09Viggo-Vestsiden-Askøy 15:00
14.09Viggo-Mann 20:00
17.09Fana 3-Viggo15:00
25.09Viggo-Askøy FK 214:00
01.10Galgen -Viggo13:00
08.10Viggo-Masfjord/Gulen15:00
15.10Mann -Viggo15:00
22.10Viggo-Ørnen15:00
Masfjord/Gulen - Viggo 7-0

Dato: 04.06.22
Avspark: 15:00
Resultat: 7-0
Pause: 2-0
Bane: Nordbygda idrettsanlegg
Formasjon:
Trener:
Referent:
Turnering: 6.div_03
 
Nr.LagoppstillingMålGultRødt
Ola Kristoffersen
Magnus Solli
Sindre Førde
Erlend Grimestad
Jørgen Selvikvåg Hersdal
Espen Johannessen
Tollak Fredheim
Markus Hognestad
Håvard Moen Taule
Per Anders Sårheim
Andreas Gilje
Innb
Tor-Eivind Karlsen
 
Mål / Kort
1-018 minMasfjord/GulenDaniel Asheim
2-037 minMasfjord/GulenKristian Haugsdal Asheim
3-059 minMasfjord/GulenDaniel Asheim
4-065 minMasfjord/GulenTorgeir Haugsvær
5-070 minMasfjord/GulenTorgeir Haugsvær
6-072 minMasfjord/GulenDaniel Asheim
7-075 minMasfjord/GulenMatias Neverdal
Gult Kort25 minMarkus Hognestad

Kampreferat:

Det var en syltynn tropp Viggo reiste reiste til Masfjord med. Vi klarte å skrape sammen 11 mann, hvor 2 var småskadet. Dette var en kamp vi ønsket å flytte til høsten, men lykkes ikke med det.

 

1 omgang hang vi forbausende godt med. Masfjorden var det førende laget, men vi var godt oppi banen og gav de kamp. 2 forsvarsfeil gjorde at hjemmelaget gikk til pause med 2-0 ledelse.

 

I 2 omgang måtte trener Tor Eivind i aksjon som midtstopper, da Espen ble skadet helt på tampen av 1 omgang. Viggo hang med et lite kvarter, men siste halvtimen hadde den store gressbanen sugd alle kreftene av spillerene våre.

 

Det endte med et stygt tap. Hvilket vi hadde fryktet, men all honnør til den gjengen som kjempet for klubben. Jeg fikk mange fine tilbakemeldinger på at vi gjennomførte kampen uten masing og klaging på dommer, som lett kan skje under slike forhold. Nå er det bare å håpe på at vi får flere spillere klar til høstsesongen slik at vi kan vise oss fram på en enda bedre måte. God sommer til alle involverte rundt klubben.

 
Copyright 2015 www.skviggo.com - webansvarlig: ove@skviggo.com