Start Årets Sesong Sesong Arkiv Nyheter Klubbhistorie Viggohytten Linkar
 
6.div avd 01KSUT+/-P
Nore Neset87015621
Sund 275022615
Sotra 38431715
Viggo 8422-214
Skjergard/Nordre Fjell 27412613
Austevoll 27214-57
Eikelandsfjorden 8215-297
Hasunds Hund 8107-273
Skogsvåg/Telavåg 27106-323
Os 3000000
 
DatoHeimelag-BortelagRes
29.08Viggo -Sund 21-9
04.09Sotra 3-Viggo 0-0
13.09Viggo -Hasunds Hund 8-2
19.09Skogsvåg/Telavåg 2-Viggo 1-4
01.10Eikelandsfjorden -Viggo 1-4
10.10Viggo -Austevoll 23-3
20.10Viggo -Nore Neset1-9
23.10Skjergard/Nordre Fjell 2-Viggo 0-2
Skjergard/Nordre Fjell 2 - Viggo 0-2

Dato: 23.10.21
Avspark: 15:00
Resultat: 0-2
Pause:
Bane: Rong Kunstgras
Formasjon:
Trener:
Referent:
Turnering: 6.div_01
 
Nr.LagoppstillingMålGultRødt
Ola Kristoffersen
Fredrik Aldár
Sondre Eliasson
Bjørn Magne Innvær
Jørgen Selvikvåg Hersdal
Martin Ystebø
Per Anders Sårheim
Erlend Morken
Håvard Moen Taule
Berner Innvær
Andreas Gilje
Innb
Sindre Førde
Oskar Ribe
Magnus Solli
Christian Lind Engelstad
 
Mål / Kort
There are no items to show in this view.

Kampreferat:

Referat.

 
Copyright 2015 www.skviggo.com - webansvarlig: ove@skviggo.com