Start Årets Sesong Sesong Arkiv Nyheter Klubbhistorie Viggohytten Linkar
 
6.div avd 01KSUT+/-P
Nore Neset87015621
Sund 275022615
Sotra 38431715
Viggo 8422-214
Skjergard/Nordre Fjell 27412613
Austevoll 27214-57
Eikelandsfjorden 8215-297
Hasunds Hund 8107-273
Skogsvåg/Telavåg 27106-323
Os 3000000
 
DatoHeimelag-BortelagRes
29.08Viggo -Sund 21-9
04.09Sotra 3-Viggo 0-0
13.09Viggo -Hasunds Hund 8-2
19.09Skogsvåg/Telavåg 2-Viggo 1-4
01.10Eikelandsfjorden -Viggo 1-4
10.10Viggo -Austevoll 23-3
20.10Viggo -Nore Neset1-9
23.10Skjergard/Nordre Fjell 2-Viggo 0-2
Viggo - Nore Neset 1-9

Dato: 20.10.21
Avspark: 20:10
Resultat: 1-9
Pause: 0-3
Bane: Nymark Kunstgress 04
Formasjon:
Trener:
Referent: Pål Gangstøe
Turnering: 6.div_01
 
Nr.LagoppstillingMålGultRødt
Tor-Eivind Karlsen
Sjur Ness
Fredrik Aldár
Bjørn Magne Innvær
Jørgen Selvikvåg Hersdal
Martin Ystebø
Berner Innvær
Erlend Grimestad
Erlend Morken
Håvard Moen Taule
Andreas Gilje
Innb
Sondre Eliasson
Oskar Ribe1
Alexander Hougton
Espen Johannessen
 
Mål / Kort
0-121 minNore Neset
0-242 minNore Neset
0-345 minNore Neset
0-447 minNore Neset
0-549 minNore Neset
0-657 minNore Neset
1-668 minOskar Ribe
1-769 minNore Neset
1-876 minNore Neset
1-978 minNore Neset

Kampreferat:

Nok en fuktig kveld på  Nymark. Denne gang er det den suverene serielederen vi skal måle krefter med. Viggo stiller dessverre litt redusert med b.l.a  keeper Ola ute med sykdom, men vi var fast i troen på at vi skulle være med å kjempe om poengene.
1 omgang ble gjennomført på en god måte for våre gutter. Vi ligger godt i alle lagdeler men blir straffet brutalt i slutten av omgangen hvor personlige feil gjør at Nore -Neset går til pause med en 3-0 ledelse. Synd da vi hadde god kontroll å kunne styrt det fint inn til pause.
2. omgang vil vi helst glemme fortes mulig , vi blir utspilt og bortelaget gir seg ikke før det står 1-9. Vårt mål ble satt inn av Oscar etter innlegg fra Alexander , for øvrig et flott angrep og mål.
Etter denne skuffelsen var det bred enighet om at siste kamp for sesongen skulle vinnes .

 
Copyright 2015 www.skviggo.com - webansvarlig: ove@skviggo.com