Start Årets Sesong Sesong Arkiv Nyheter Klubbhistorie Viggohytten Linkar

Tabell 7-er 2.divisjon avdeling 01 sesongen 2016

Terminliste 6.div 02

Terminliste 2016

Statestikk 2016

Terminliste 7er lag

Tabell 7er-laget

Tabell 11er-laget

Tabell 6.divisjon

Lagbilde 11er-laget

Lagbilde 7er-laget

LagKampSUT+-+/-Poeng
Flaktveit151401158649442
Bergkrystall151212107535437
Inter Bergen 1151014130963431
Arna-Bjørnar 16817125933225
Viggo15807123834024
Fjell-Kameraterne 1652974102-2817
Nordhordland 155010119803915
Lindås16321175131-5611
Fri 15011440249-2091
Tidl. sesong
Sesong Index
Sesongen 2020
Sesongen 2019
Sesongen 2018
Sesongen 2017
Sesongen 2016
Sesongen 2015
Sesongen 2014
Sesongen 2013
Sesongen 2012
Sesongen 2011
Sesongen 2010
Sesongen 2009
Sesongen 2008
Sesongen 2007
Sesongen 2006
Sesongen 2005
Sesongen 2004
Sesongen 2003
Sesongen 2002
Sesongen 2001
Sesongen 2000
Sesongen 1999
 

Heimetabell
LagKampSUT+-+/-Poeng
Inter Bergen 1870187424521
Bergkrystall861155233219
Flaktveit760177374018
Viggo850381483315
Arna-Bjørnar 850365452015
Fjell-Kameraterne 83144151-1010
Lindås83144155-1410
Nordhordland 73045729289
Fri 70162493-691

Bortetabell
LagKampSUT+-+/-Poeng
Flaktveit880081275424
Bergkrystall760152302218
Arna-Bjørnar 831460481210
Inter Bergen 173134354-1110
Viggo7304423579
Fjell-Kameraterne 82153351-187
Nordhordland 82066251116
Lindås80173476-421
Fri 800816156-1400
       
Copyright 2015 www.skviggo.com - webansvarlig: ove@skviggo.com