Start Årets Sesong Sesong Arkiv Nyheter Klubbinfo Gjestebok Linker

Tabell 6.divisjon avdeling 03 sesongen 2013

Terminliste 2013

Spelarstall 2013

Terminliste 6.div 03

Statestikk 2013

Terminliste 7er lag

Tabell 11er-laget

Tabell 7er-laget

Lagbilde 11er-laget

Lagbilde 7er-laget

LagKampSUT+/-Poeng
SK Viggo1811432837
Krabbetor1811342536
Mathopen1811252835
Galgen 1811252035
Søre Neset 189542532
NHH 3 18729-523
Skogsvåg 18729-1423
Vestkysten186111-2119
Nore Neset 183510-2614
Hasunds Hund 181017-603
Tidl. sesong
Sesong Index
Sesongen 2020
Sesongen 2019
Sesongen 2018
Sesongen 2017
Sesongen 2016
Sesongen 2015
Sesongen 2014
Sesongen 2013
Sesongen 2012
Sesongen 2011
Sesongen 2010
Sesongen 2009
Sesongen 2008
Sesongen 2007
Sesongen 2006
Sesongen 2005
Sesongen 2004
Sesongen 2003
Sesongen 2002
Sesongen 2001
Sesongen 2000
Sesongen 1999
 

Heimetabell
LagKampSUT+/-Poeng
SK Viggo98011624
Mathopen96212820
Krabbetor96211520
Galgen 96121119
Søre Neset 95311418
Skogsvåg 9603218
NHH 3 9315-610
Vestkysten9315-1210
Nore Neset 9234-89
Hasunds Hund 9009-290

Bortetabell
LagKampSUT+/-Poeng
Krabbetor95131016
Galgen 9513916
Mathopen9504015
Søre Neset 94231114
SK Viggo93421213
NHH 3 9414113
Vestkysten9306-99
Skogsvåg 9126-165
Nore Neset 9126-185
Hasunds Hund 9108-313
       
Copyright 2011 www.skviggo.com - webansvarlig: ove@skviggo.com