Start Årets Sesong Sesong Arkiv Nyheter Klubbhistorie Viggohytten Linkar
 
6.div avd 01KSUT+/-P
Viking77001921
Ørnen9513516
Askøy 27421814
Masfjord/Gulen7412913
Mann 6411713
Viggo8323-711
Lindås 7223-48
Galgen 8116-104
Vestsiden-Askøy 7025-132
Fana 38026-142
 
DatoHeimelag-BortelagRes
26.04Viking-Viggo3-2
29.04Lindås -Viggo0-1
07.05Vestsiden-Askøy -Viggo5-6
14.05Viggo-Fana 33-3
22.05Askøy FK 2-Viggo1-1
27.05Viggo-Galgen 5-2
01.06Ørnen-Viggo5-1
04.06Masfjord/Gulen-Viggo7-0
25.08Viggo-Viking20:00
03.09Viggo-Lindås 15:00
10.09Viggo-Vestsiden-Askøy 15:00
14.09Viggo-Mann 20:00
17.09Fana 3-Viggo15:00
25.09Viggo-Askøy FK 214:00
01.10Galgen -Viggo13:00
08.10Viggo-Masfjord/Gulen15:00
15.10Mann -Viggo15:00
22.10Viggo-Ørnen15:00
Ørnen - Viggo 5-1

Dato: 01.06.22
Avspark: 20:00
Resultat: 5-1
Pause: 1-0
Bane: Krohnsminde Kunstgress
Formasjon:
Trener:
Referent:
Turnering: 6.div_03
 
Nr.LagoppstillingMålGultRødt
David Strøm
Fredrik Aldár1
Erlend Grimestad
Jørgen Selvikvåg Hersdal
Espen Johannessen
Daniel Leikvoll
Per Anders Sårheim
Markus Hognestad
Johannes Flacké
Håvard Moen Taule
Andreas Gilje
Innb
Tor-Eivind Karlsen
Tollak Fredheim
Christian Lind Engelstad
Eirik Klyve Dalland
Stian Vik Birkestrand
 
Mål / Kort
1-022 minØrnenHadi Abullah
2-050 minØrnenAhmad Mohammed Al-Fares
3-060 monØrnenJuan Shirwan Ali
4-067 minØrnenAhmad Mohammed Al-Fares
4-169 minFredrik Aldár
5-170 minØrnenGarib Fatah Agid
Gult Kort39 minJohannes Flacké
Gult Kort41 minØrnenKurdo Hussein Hussein
Gult Kort42 minØrnenSori Mohammed Taju
Gult Kort45 minØrnenGherbi Yacine
Gult Kort55 minFredrik Aldár
Gult Kort57 minØrnenJakob Valentin Hansen

Kampreferat:

Viggo stilte med et noe redusert lag i dette oppgjøret mot Ørnen, men vi regnet med at laget var sterkt nok til å kjempe om poengene. Denne kvelden var definitivt ikke vår beste, mange feilpasninger og lite bevegelse. Ørnen spillerne virket raskere på ballen og ville mer enn våre gutter i denne kampen.

Ørnen ledet fortjent 1-0 til pause. Etter at Viggo starter best overtok hjemmelaget mer og mer. I andre omgang er det Ørnen som styrer kampen, bortsett fra en periode midt i omgangen hvor vi viser tendenser til bra spill. Det er Ørnen som setter mulighetene sine og vinner 5-1 til slutt.

Dette gir ikke et helt riktig bilde av kamper da vi brenner mange gode sjangser, men fortjent seier til hjemmelaget. Viggo’s mål kom etter et corner, hvor Fredrik setter ballen kontant i mål ved bakre stolpe.

 
Copyright 2015 www.skviggo.com - webansvarlig: ove@skviggo.com